O nas

Kilka Słów o nas…

Piercing któremu się teraz w głównej mierze poświęcam zrodził się niespodziewanie. Brakowało nam na studiu tatuażu piercera który nie był by tatuatorem i zajmował się tym profesjonalnie a nie „przy okazji”. Jako że nie mam problemu ani stresu z faktu przekłuwania ludzkiego ciała postanowiłem się w tym kierunku szkolić. I tak po ukończeniu już w sumie 3 szkoleń o różnych poziomach zaawansowania stałem się świadomym piercerem. Daleko mi nadal to ideału ale tak mocno się wkręciłem w temat że nieustannie się szkolę, podglądam lepszych, staram się na nowo rozpracować każde przekłucie aby zrobić je lepiej, bezpieczniej i uczynić łatwiejszym proces gojenia. 

Salon przy ul. Jagiellońskiej 4 jest obecnie jedynym miejscem w którym pracuję. Znajdziecie u nas (śmiało można się pochwalić) największy na śląsku wybór kolczyków tytanowych oraz złotych wiodących producentów z całego świata. Na nasz plus świadczy to, że nie jesteśmy salonem opartym na współpracy z konkretną marką ozdób, więc wybieram od wielu dostawców wyłącznie to co najlepsze w branży.  Posiadamy od ręki kolczyki takich marek np. jak JUNIPURR czy INARI_ORGANICS

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Aktualnie nasza oferta została poszerzona o wykonywanie TOOTH GEMS czyli ozdób na Waszych zębach. Nie stanowi to już jakiejś absolutnej nowości na rynku niemniej mało kto dzisiaj szkoli się w tym temacie a my nie chcemy i nigdy nie uczymy się na klientach. Aneta przeszła pełne szkolenie w zakładaniu tych ozdób i wykonuje je w sposób bezpieczny i na materiałach w 100% poświęconych dla tego typu zabiegów.